Książki papierowe wysyłamy do większości krajów w Europie, a książki w formie e-booka niezależnie od tego gdzie mieszkasz.

Realizacja zamówienia następuje w ciągu 24 godzin roboczych od otrzymania płatności. Nadawcą paczek jest nasz partner logistyczny – firma IMKER.

E-booki wysyłamy na adres e-mail w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności. Ta forma wysyłki jest zawsze darmowa.

POLSKA

W przypadku Kuriera48 Poczty Polskiej przesyłka dotrze do Ciebie w ciągu 3 dni roboczych od nadania. Koszt to 10 zł lub 0zł przy zamówieniu za minimum 100 zł.

Do paczkomatu InPost przesyłka dotrze w ciągu 2 dni roboczych od nadania. Koszt to 11 zł lub 0zł przy zamówieniu za minimum 100 zł.

Jeśli wybierzesz kuriera firmy DPD, przesyłka dotrze do Ciebie w ciągu 2 dni roboczych od nadania. Koszt dostawy to 12 zł lub 0zł przy zamówieniu za minimum 100 zł.

EUROPA

Ceny dostaw do innych krajów europejskich zaczynają się od 39 zł i różnią się w zależności od państwa, kodu pocztowego i wagi paczki. Czas dostawy to 2-5 dni roboczych. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt w celu ustalenia prawidłowej i najkorzystniejszej dla Ciebie ceny. Nasz adres to wydawnictwo@alulalu.com.

10% na książki kartonowe

Zapisz się do newslettera i odbierz rabat.

Nasza strona korzysta z cookies. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.